Ana Sayfa » Mekik Oyası Modelleri » Oya Örnekleri / ÇITI PITI İKİ ÇİÇEK MEKİK OYASI YAPILIŞI
0 Yorum 13,636 Görüntülenme 10 Şubat 2018

Çıtı Pıtı İki Çiçek Mekik Oyası Yapılışı

ÇITI PITI İKİ ÇİÇEK MEKİK OYASI YAPILIŞI

Merhaba hanımlar, çok güzel çıtı pıtı bir mekik oyası olan, Çıtı Pıtı İki Çiçek Mekik Oyası Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz küçük bir model ve yapımı gayet kolay, kısa sürede yapabileceğiniz bir mekik oyası olmuş.

İki Çiçek Mekik Oyası

Çıtı Pıtı İki Çiçek Mekik Oyası Modelinde, iki renk ip kullanılmış, mekik oyası modelimiz yapıldıktan sonra, tığ ile veya iğne ile işleyeceğimiz yazmamızın kenarına birleştirilmiş, sizler dilediğiniz gibi yazma kenarlarına iğne ile veya tığ ile birleştirebilirsiniz, ara kısımlarına ise değişik modeller koyabilirsiniz, bu sizin hünerli parmaklarınıza kalmış. Mekik oyası modelimizin yapımını videomuzu izleyerek kolaylıkla anlayabilirsiniz, bu modelimizi yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, mutfak havlusu kenarları veya fular kenarlarına da yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, renklerini ise yapacağınız yazmanın içindeki renklere uyumlu olarak yaparsanız, daha hoş olacaktır. Buna benzer mekik oyası modellerini ve diğer oya modellerini sitemizde bulabilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Marifetli Ellere Çıtı Pıtı İki Çiçek Mekik Oyası Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Çıtı Pıtı Mekik Oyası Modeli


Çiçekli Mekik Oyası Yapımı

Çıtı Pıtı İki Çiçek Mekik Oyası Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com