Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / ÇITI PITI KALP MODELİ İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 11,238 Görüntülenme 15 Nisan 2018

Çıtı Pıtı Kalp Modeli İğne Oyası Yapımı

ÇITI PITI KALP MODELİ İĞNE OYASI YAPIMI

Gününüz hayırlı bereketli olsun, eviniz huzurla dolsun, Rabbim sizler için hayırlı olan dualarınızı daima kabul eylesin. Yeni ve değişik iğne oyalarını sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, 2018 iğne oyaları arasında yerini alacak, Çıtı Pıtı Kalp Modeli İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok hoş ve çok zarif olmuş, yapımı da zorlayıcı değil, iğne oyası işlemeyi biliyorsanız hiç zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz.

Kalp İğne Oyası Modeli

Bu zarif iğne oyası modelimiz, Marifetli Eller 2018 İğne Oyaları içerisinde yerini almış, sizler Kalpli İğne Oyası Modelimizi yazma kenarlarına veya mutfak havlusu kenarlarına yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Değişik ve hoş bir model olmuş, dilerseniz farklı renklerde uygulayabilirsiniz, bu sizin güzel gönlünüze kalmış, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğum, Güzel İğne Oyası Modelleri arasında yerini alan, İğne Oyası Boncuklu Kalp Modeli Yapımına da bakmadan geçmeyin derim, çok harika bir model kesinlikle görmelisiniz.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çıtı Pıtı Kalp Modeli İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çıtı Pıtı Kalp Modeli İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com