Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / ÇITI PITI KULLANIŞLI İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 16,051 Görüntülenme 21 Mayıs 2018

Çıtı Pıtı Kullanışlı İğne Oyası Yapımı

ÇITI PITI KULLANIŞLI İĞNE OYASI YAPIMI

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar, Rabbim şerleri sizden uzak hayırları yakın eylesin. Çok sade ve hoş bir iğne oyası modeli olan, Çıtı Pıtı Kullanışlı İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, görünümü güzel olan bu çiçekli iğne oyası modelimizi, sade oya modeli seviyorsanız sizlerde yapabilirsiniz.

Çıtı Pıtı Çiçekli İğne Oyası

İğne oyası modelimiz her zamanki gibi Marifetli Eller 2018 İğne Oyaları arasında yerini almış. Bu değişik Çiçekli İğne Oyası Modelimizi dilediğiniz çeşitte renklerle yapabilirsin, dilerseniz çiçekte kullandığınız renkleri çoğaltabilirsiniz veya tek renk yazmalara tek renk çiçek rengi yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacak bir iğne oyası modeli olmuş, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Sizlerle paylaştığım Güzel İğne Oyaları içerisinde yer alan, Keloğlanlı Kiraz İğne Oyası Modeline de bakmanızı tavsiye ederim, değişik ve güzel bir model.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çıtı Pıtı Kullanışlı İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çıtı Pıtı Kullanışlı İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com