Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / ÇITI PITI SÜMBÜL İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 9,019 Görüntülenme 21 Ocak 2019

Çıtı Pıtı Sümbül İğne Oyası Yapımı

ÇITI PITI SÜMBÜL İĞNE OYASI YAPIMI

Gününüz her zaman huzur dolu olsun hanımlar. Rabbim huzuru ve mutluluğu sizlerden hiç eksik eylemesin. Çok güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, 2019 iğne oyası modelleri içerisinde yerini alacak, çok hoş görünen Çıtı Pıtı Sümbül İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, hem çok güzel olmuş, hem de yapımı gayet kolay, başlayınca kısa sürede bitirebilirsiniz.

Küçük İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, Çıtı Pıtı Sümbül İğne Oyası Yapımında tek renk yazmalara rengarenk yapabilirsiniz, dilerseniz renkli yazmalara içinde bulunan renklere uygun olarak yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Bu modeli yapımı kolay olduğu için, iğne oyası işlemeye yeni başlayanlar bile hiç zorlanmadan yapabilirler. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çiçekli Değişik İğne Oyası

Sizlerle daha önceden paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Zarif Çiçek İğne Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çıtı Pıtı Sümbül İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çıtı Pıtı Sümbül İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com