Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Patik Modelleri / ÇOCUK AYAKKABI PATİK YAPIMI
0 Yorum 6,275 Görüntülenme 09 Nisan 2018

Çocuk Ayakkabı Patik Yapımı

ÇOCUK AYAKKABI PATİK YAPIMI

Sevgili bayanlar mutluluk kalbinizden hiç eksik olmasın, huzur evinize dolsun, Rabbim sizler için hayırlı olacak tüm dualarınızı kabul eylesin. Çok hoş görünümlü çocuklarınıza yapabileceğiniz, 2018 tığ işi çocuk ayakkabı modelleri arasında yerini alacak, Çocuk Ayakkabı Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok değişik ve modeliyle çok güzel olmuş, ben çok beğendim, bu güzel modelimizi tığ işi biliyorsanız sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Bu modelimiz Emelce Örgüler 2018 Çocuk Ayakkabı Modelleri arasında yerini almış, yapımında keçe taban kullanılmış, Tığ İşi Çocuk Ayakkabı Modelimizde, kahverengi, beyaz ve yeşil renkler uygulanmış, sizler dilerseniz farklı renklerle de yapabilirsiniz. Çocuklarınızın evde veya ev gezmelerinde giymeleri için yapabilirsiniz, çok hoş ve güzel bir model olmuş, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Daha öncelerden sizlerle paylaşmış olduğum, Tığ İşi Çocuk Ayakkabısı Modelleri içerisinde yer alan, Erkek Çocuk Ev Ayakkabısı Yapımına da bakarak fikir edinebilirsiniz.

Emelce Örgülere bizlerle paylaşmış olduğu Çocuk Ayakkabı Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Çocuk Ayakkabı Patik Modeli

Çocuk Ayakkabı Patik Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com