Ana Sayfa » Lif Modelleri » Örgü Modelleri / ÇOCUK DESENLİ LİF MODELİ YAPIMI
0 Yorum 6,666 Görüntülenme 15 Mart 2017

Çocuk Desenli Lif Modeli Yapımı

ÇOCUK DESENLİ LİF MODELİ YAPIMI

Yine zevkle işleyeceğiniz Çocuk Desenli Lif Örneğini paylaşıyorum. Ben bu lif modelini çok çabuk bitirdim, inanın sizler de işlerken nasıl bittiğini anlamayacaksınız.

Çocuk Desenli Lif Örneği

Çok renkli ve cıvıl cıvıl Çocuk Desenli Lif Modeli banyonuzu süsleyecek. İstediğiniz renkleri kullanabilirsiniz.

Tığ ile Çocuk Desenli Lif

Ben Çocuk Desenli Lif Örneğinin renklerini, saçları ve ayakkabıları için siyah, gözleri için mavi, ağzı için kırmızı, bluzu için tekrar mavi, eli ve eteği için turuncu, bacakları için mint yeşili kullandım.

Çocuk Desenli Lif Örneğini işlerken ipleri içerden yürüterek örnek sayı ve sırasına göre işliyoruz. Son olarak dış kenarını işliyoruz, dış kenarını istediğiniz model ve renk yapabilirsiniz, ben minik topları tercih ettim.

Etekli Çocuk Desenli Lif Örneği
Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com