Ana Sayfa » Danteller / ÇOK İSTEK ALAN KENAR MODELİ
0 Yorum 10,550 Görüntülenme 24 Ekim 2018

Çok İstek Alan Kenar Modeli

ÇOK İSTEK ALAN KENAR MODELİ

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun bayanlar. Rabbim şerleri sizlerden uzak hayırları yakın eylesin. Değişik ve farklı bir modelle birlikteyiz, büyük kenar modelleri içerisinde yer alacak oldukça güzel ve yapımı zorlayıcı olan, Çok İstek Alan Kenar Modelini sizlerle paylaşıyorum. Modelimiz gayet büyük ve görünüm olarak çok güzel duruyor, emek isteyen bir model, ama yaptığınıza değecek güzellikte bir kenar modeli.

Kenar modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası İstek Alan Modeller arasında yerini almış, bu Güzel Kenar Modelimizin yapımında kum boncuklar kullanılmış, süslemek için ise kurdele kullanılmış, sizler daha ince kurdele seçebilirsiniz, ayrıca en üst şerit kısmına kurdele geçirmek için kutucuk yapabilirsiniz. Dört motiften bir havlu kenarı çıkıyor, motiflerin büyüklüğünü zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Havlu kenarlarına, yastık kenarlarına hatta çarşaf kenarlarına yapabileceğiniz harika bir model olmuş, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanın inşAllah.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Kenar Modelleri içerisinde yer alan, Çeyizlik Havlu Kenarı Sarı Papatya Modeli Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Oya ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çok İstek Alan Kenar Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yuvarlak Dantel Kenar Modeli Yapımı

Çok İstek Alan Kenar Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com