Ana Sayfa » Patik Modelleri / ÇOK KOLAY İKİ ŞİŞLE ÇEYİZLİK PATİK YAPIMI
0 Yorum 14,452 Görüntülenme 26 Kasım 2018

Çok Kolay İki Şişle Çeyizlik Patik Yapımı

ÇOK KOLAY İKİ ŞİŞLE ÇEYİZLİK PATİK YAPIMI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en güzelini sizler için nasip eylesin. Çok güzel patik modelleri yapılmaya devam ediliyor, 2019 yeni patik modelleri arasında yerini alan, çok hoş görünen Çok Kolay İki Şişle Çeyizlik Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modeliyle harika olmuş, yapımı da çok kolay, iki şişle örmeyi bilenler kısa sürede yapabilirler.

İki Şişle Patik Yapımı

İki şiş patik modelimiz Gülümseten Marifetler 2019 Patik Modelleri arasında yerini almış, Çok Kolay İki Şişle Çeyizlik Patik Yapımında iki renk ip kullanılmış, ana renk olarak beyaz tercih edilmiş, sizler farklı renklerde zevkinize göre yapabilirsiniz, her şekilde harika olacaktır. Bu modeli dilerseniz desen koymadan düz bir şekilde örerek de yapabilirsiniz. Şimdiden yapacak olan herkese kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çeyizlik Patik Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım 2019 Yeni Patik Modelleri arasında yer alan, İki Şişle Nohut Örgü Patik Yapılışına da kesinlikle bakın derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çok Kolay İki Şişle Çeyizlik Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çok Kolay İki Şişle Çeyizlik Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com