Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / DAĞLAR ARASINDA TEK ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 17,947 Görüntülenme 04 Kasım 2018

Dağlar Arasında Tek Çiçek İğne Oyası Yapımı

DAĞLAR ARASINDA TEK ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun bayanlar. Rabbim tüm şerleri sizlerden uzak hayırları yakın eylesin. Çok güzel ve zarif iğne oyası modelleri yapılıyor, 2019 iğne oyası modelleri içerisinde yer alacak, çıtı pıtı çok hoş görünen Dağlar Arasında Tek Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum. Modelimiz çok muntazam ve güzel olmuş, görünümü güzel olduğu kadar yapımı da sizi fazla zorlamayacak gayet kolay bir iğne oyası modeli.

Çiçekli İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyası Modelleri içerisinde yer almış, Dağlar Arasında Tek Çiçek İğne Oyası Yapımında öncelikle dağ modeli yapılmış, daha sonra yeşil kısımları dağ modeli üzerinde işlenmiş, son olarak ise üzerindeki çiçekler yapılmış, yapımı gayet pratik, iğne oyası biliyorsanız kolaylıkla kısa sürede yapabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle önceden paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, 2019 Yeni Sezon İğne Oyası Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Dağlar Arasında Tek Çiçek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Dağlar Arasında Tek Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com