Ana Sayfa » Oya Örnekleri / DALDA 3 PAPATYA TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 14,153 Görüntülenme 21 Şubat 2018

Dalda 3 Papatya Tığ Oyası Yapımı

DALDA 3 PAPATYA TIĞ OYASI YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, yine güzel bir oya modeli olan, Dalda 3 Papatya Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok hoş bir oya modeli olmuş, minik papatyalar gibi duruyor, ben çok beğendim sizlerinde beğeneceğini uyuyorum.

Papatya Oya Modeli

Dalda 3 Papatya Tığ Oyası Yapımında, yazmalarda kullanılan serum halkaların en küçüğünün bir büyüğü kullanılmış, tığ oyası modelimize papatya motiflerini yaparak başlıyoruz, halkamızın içini 18 sık iğneyle doldurarak motifimizi yapıyoruz, daha sonra yazmamızın yeşil kısmını yaparak, motiflerimizi birleştiriyoruz. Tığ işi biliyorsanız, yapımı fazla zor değil, ara mesafesini zevkinize göre ayarlayabilirsiniz, tığ oyası modelimizi dileyenler yazma kenarına yapabilirler, ama daha çok mutfak havlusu kenarına yakışacağını düşünüyorum, tabii ki bu sizin zevkinize kalmış. Renkleri papatya ile uyumlu olmuş, sizler isterseniz aynı renkte yapabilir veya zevkinize göre farklı renkler de deneyebilirsiniz, buna benzer papatya oya modellerini hünerli parmaklar da bulabilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Oya ve Dantel Dünyasına Dalda 3 Papatya Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Üç Papatya Tığ Oyası Yapılışı

Dalda 3 Papatya Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com