Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / DALGALAR ARASINDA TAVŞAN KULAKLARI İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 10,492 Görüntülenme 04 Mart 2018

Dalgalar Arasında Tavşan Kulakları İğne Oyası Yapımı

DALGALAR ARASINDA TAVŞAN KULAKLARI İĞNE OYASI YAPIMI

Merhaba bayanlar, değişik ve güzel bir iğne oyası modeli olan, Dalgalar Arasında Tavşan Kulakları İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok değişik ve çok farklı olmuş, değişik iğne oyası modeli arayanlar için alternatif olabilir.

Dalgalar Arasında Tavşan Kulakları İğne Oyası Yapımı, üç elden çıkıyor ve üç renkten oluşuyor, değişik bir model olmuş, değişiklik ve farklılık arayanlar için güzel bir alternatif olabilir. İğne oyası modelimizi yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, mutfak havlusu kenarına veya boyunlarımızı süsleyen fular kenarlarına da yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, daha değişik ve yeni çıkan en güzel iğne oyası modellerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ayşenin İğne Oyalarına Dalgalar Arasında Tavşan Kulakları İğne Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tavşan Kulakları İğne Oyası Yapılışı

Dalgalar Arasında Tavşan Kulakları İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com