Ana Sayfa » Danteller / DANTEL BADEMLİ FİSKOS ÖRTÜSÜ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 3,361 Görüntülenme 15 Mart 2017

Dantel Bademli Fiskos Örtüsü Modeli Yapimi

DANTEL BADEMLİ FİSKOS ÖRTÜSÜ MODELİ YAPIMI

Annemle benim birlikte işlediğimiz çeyizimden olan çok güzel fiskos masalarınızı süsleyecek, evinize değişik bir hava katacak Bademli Fiskos Modelinin nasıl yapıldığı hakkında sizleri elimden geldiği kadar anlatacağım.

Dantel Bademli Fiskos Örtüsü Nasıl Yapılır

Bademli Fiskos Sehpası Örneğini sizlere gösterebilmek için her açıdan fotoğrafladım. Dantel işlemeyi biliyorsanız, fotoğraflara bakarak çok kolay şekilde sizlerde kendi eviniz için ya da çeyizinize kaldırmak için yapabilirsiniz.

Dantel Bademli Fiskos Masası Örtüsü Modeli

Size bir püf noktası vermek istiyorum, dantel ipi olarak yeni çıkan naylon ipleri tercih ederseniz, ütüleme derdinden kurtulmuş olacaksınız.

Bademli Fiskos Sehpası Modelini işlerken önce göbeğinden başlıyoruz, resimde gördüğünüz gibi artırarak devam ediyoruz, örnekteki sayılara uymaya dikkat ediyoruz, çok kolay ilerlediğini göreceksiniz.

Düz bir örnek olduğu için kolayca bitireceğinize eminim. HünerliParmaklar’ınız dan harikalar çıkaracağınıza eminim.

Dantel Bademli Fiskos Örtüsü Örneği
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com