Ana Sayfa » Danteller / DANTEL GÜPÜRLÜ PAPATYA ODA TAKIMI YAPIMI
2 Yorum 5,862 Görüntülenme 12 Mart 2018

Dantel Güpürlü Papatya Oda Takımı Yapımı

DANTEL GÜPÜRLÜ PAPATYA ODA TAKIMI YAPIMI

Yapımı kolay papatya güpürlerden oluşan çok güzel, Dantel Güpürlü Papatya Oda Takımı Yapımını sizlerle paylaşıyorum, hazır güpür kullanılarak yapıldığı için, dantel modelimiz çok kolay ve güzel olmuş, sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Oda Takımı Yapımı

Dantel Güpürlü Papatya Oda Takımı Yapımında, papatya motifler tuhafiyelerde satılan metre hesabı güpürlerden kullanılmış, Oya ve Dantel Dünyası metresini 2tl den almış, yani gayet ucuz, sizlerde istediğiniz renklerde yuvarlak güpür motifler alarak, bu dantel modelimizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Lif modelimize orta kısmından başlayarak yuvarlak şeklinde işleyerek devam ediyoruz, sizler istediğiniz büyüklükte yapabilirsiniz, yapımı da gayet kolay, daha önce dantel işlediyseniz, bu dantel modelimizi de kolaylıkla yapabilirsiniz. Bence çok hoş olmuş, görünüm olarak çok güzel görünüyor, kızlarınızın çeyizi için de yapabilirsiniz, dantel modelimiz oda takımı olabileceği gibi, sehpa örtüsü olarak da yapabilirsiniz, farklı fikirler sizlere kalmış, daha değişik dantel modellerini sizler için paylaşmaya devam edeceğim. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Oya ve Dantel Dünyasına Dantel Güpürlü Papatya Oda Takımı Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Dantel Motifli Papatya Oda Takımı Yapımı

Dantel Güpürlü Papatya Oda Takımı Yapımı Video

(2) Yorum Yapılmış
Burcu • 27 Ocak 2019, 09:27
Hayırlı günler ablacım yuvarlakli model nasil yapiliyor
Hünerliparmaklar • 28 Ocak 2019, 03:02
Nasıl yapıldığını detaylı şekilde videoyu izleyerek görebilirsiniz, kolay gelsin.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com