Ana Sayfa » Danteller / DANTEL MUTFAK PEÇETE UÇ DANTELİ YAPILIŞI
0 Yorum 1,294 Görüntülenme 26 Şubat 2018

Dantel Mutfak Peçete Uç Danteli Yapılışı

DANTEL MUTFAK PEÇETE UÇ DANTELİ YAPILIŞI

Merhaba hanımlar, çeyizlik olarak yapabileceğiniz, Dantel Mutfak Peçete Uç Danteli Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, çok hoş bir dantel modeli olmuş, ister mutfak takımı olarak yapın, isterseniz de vitrin takımı olarak da yapabilirsiniz.

Uç Danteli Yapılışı

Dantel Mutfak Peçete Uç Danteli Yapılışında, 16 numara tığ kullanılmış ve 60 numara dantel ipi ile işlenmiş, ben her zaman dantel modellerinde polyester ip kullanmanızı tavsiye ederim, kolay kolay kırışmayacağı için, tabii ki seçim size kalmış. Dantel modelimiz 85 zincir çekilip üzerine işlenerek yapılıyor, bütün şekilde tek parça halinde bir defada bitiriliyor, yapımı kolay bir modele benziyor, piko yapılarak ister mutfak takımı olarak yapın, isterseniz vitrin takımı olarak da yapabilirsiniz, kızlarımızın çeyizine de yakışacak güzel bir dantel modeli olmuş, her şekilde çok güzel olacaktır. Değişik dantel modellerini hünerli parmaklarda bulabilirsin, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Renkli Hayat Bahçesine Dantel Mutfak Peçete Uç Danteli Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Dantel Mutfak Peçete Uç Danteli Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com