Ana Sayfa » Danteller » Oya Örnekleri / DANTEL SAÇAKLI ÇEYİZLİK HAVLU KENARI YAPIMI
0 Yorum 11,294 Görüntülenme 25 Mart 2018

Dantel Saçaklı Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı

DANTEL SAÇAKLI ÇEYİZLİK HAVLU KENARI YAPIMI

Havlu kenarı modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum ve oldukça güzel modeller karşıma çıkıyor, sizlerle Dantel Saçaklı Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımını paylaşıyorum, çok harika olmuş, tam bir çeyizlik havlu kenarı modeli.

Dantel Saçaklı Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımında, beyaz bir oya ipi ve uç kısımları için renkli oya ipleri kullanılmış, tek renk havlulara, uç kısımlarını rengarenk yapabilirsiniz veya renkli havlulara, içindeki renklere uygun uç kısımlarda yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacak bir havlu kenarı modeli olmuş. Dantel olduğu için çok da zarif olmuş, çok güzel duruyor, insanın hemen yapası geliyor, dantel işlemeyi biliyorsanız bu modelimizi sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, kızlarımızın çeyizi için de harika bir parça olabilir, sizlerle önceden paylaşmış olduğum havlu kenarı modellerine de bakabilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Oya ve Dantel Dünyasına Dantel Saçaklı Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Dantel Çeyizlik Havlu Kenarı Modeli

Dantel Saçaklı Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com