Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / DEĞİŞİK GÜZEL İĞNE OYASI YAPILIŞI
0 Yorum 18,353 Görüntülenme 09 Mart 2018

Değişik Güzel İğne Oyası Yapılışı

DEĞİŞİK GÜZEL İĞNE OYASI YAPILIŞI

Her gün daha yeni ve daha farklı oya modelleri çıkıyor, sizlerle Değişik Güzel İğne Oyası Yapılışını paylaşıyorum, çıtı pıtı hoş bir iğne oyası modeli olmuş, yapımı da gayet kolay, fazla oyalamayan, zaman almayacak bir iğne oyası modeli.

Değişik ve Güzel İğne Oyası, iğne oyası bilenler için kolay bir model olmuş, yazma kenarlarına ya da fular kenarlarına yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Renklerini yapacağınız yazmanın içindeki renklere uyumlu olarak yaparsanız, daha güzel olacaktır. Bu modeli iğne oyasını yeni işlemeye başlayanlar deneyebilirler, zorlanmadan yapacaklarını düşünüyorum. Sizlerle hünerli parmaklar da en yeni çıkan iğne oyası modellerini paylaşmaya devam edeceğim, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ayşenin İğne Oyalarına Değişik Güzel İğne Oyası Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Değişik Güzel İğne Oyası Modeli

Değişik Güzel İğne Oyası Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com