Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / DEGRADE ÖRGÜ MODELİ RENK GEÇİŞLERİ İLE KAPŞONLU HIRKA
0 Yorum 16,603 Görüntülenme 04 Aralık 2017

Degrade Örgü Modeli Renk Geçişleri İle Kapşonlu Hırka

DEGRADE ÖRGÜ MODELİ RENK GEÇİŞLERİ İLE KAPŞONLU HIRKA

Güzel bayanlar, sizlerle Degrade Örgü Modeli Renk Geçişli Kapşonlu Hırka Modelini paylaşıyorum, çok kullanışlı ve çok güzel olmuş, kruvaze olması çocuklarımız için daha kullanışlı ve daha iyi saracaktır.

İki Şiş Kapşonlu Hırka

Degrade Örgü Modeli Renk Geçişli Kapşonlu Hırka Modelinde, dilediğiniz renkleri kullanabilirsiniz, hatta koyu renkler yapıp erkek çocukları için de olabilir, 4-5 yaş için uygun gözüküyor, sizler dilersiniz sayısını eksilterek daha küçük çocuklar için de yapabilirsiniz. Doğum yapacaklara da çok güzel bir hediye, ben çok beğendim sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum, çift şiş bilenler kolaylıkla yapacaktır, soğuk kış günlerinde çocuklarımızı sıcacık saracak harika bir model. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, çocuklarımızın sağlıklı sıcacık kış günlerinde giymesi dileğiyle.

Boncuklu oya modeli sevenler için, Yuvarlak Boncuklu Tığ Oyası Modeli iyi bir alternatif olabilir.

Kızlarımız için yapabileceğiniz, Fıstıklı Bere Modeline bir bakın derim.

Pratik Yazara Degrade Örgü Modeli Renk Geçişli Kapşonlu Hırka Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Degrade Örgü Modeli Kapşonlu Hırka Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com