Ana Sayfa » Örgü Modelleri / DİKİŞSİZ KOLAY BAYAN YELEK MODELİ YAPIMI
0 Yorum 12,356 Görüntülenme 12 Şubat 2018

Dikişsiz Kolay Bayan Yelek Modeli Yapımı

DİKİŞSİZ KOLAY BAYAN YELEK MODELİ YAPIMI

Merhaba bayanlar, üzerinizde çok güzel duracak, spor ve şık bir bayan yelek modeliyle birlikteyiz, sizlerle Dikişsiz Kolay Bayan Yelek Modeli Yapımını paylaşıyorum, modeliyle çok güzel olmuş, sıcak tutacak ve çok da güzel görünecek bir model olmuş.

Tığ İşi Bayan Yelek

Dikişsiz Kolay Bayan Yelek Modelinde, tığ olarak 6 numaradan başlayarak 10 numaraya kadar kullanılmış, ip olarak ise ihraç fazlası bir ip seçilmiş, sizler de dilediğiniz iplerle bu modelimizi yapabilirsin. Bayan yelek modelinin yapımı çok kolay, öncelikle 60 tane ikili tırabzan yaparak, 5 sıra işliyoruz, daha sonra koltuk altı kısmını yaparak devam ediyoruz, yapımı dediğim gibi çok kolay, tığ işi biliyorsanız hobimmodam örgü ile hiç zorlanmadan yapabilirsiniz, gayet de hızlı ilerleyen bir modele benziyor. Kendiniz için yapabileceğiniz gibi, sevdiklerinize yaparak da, onlara hoş bir hediye verebilirsiniz, sizlerle paylaşmış olduğum diğer bayan yelek modellerine de bakarak, değişik fikirler edinebilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Hobimmodam Örgüye Dikişsiz Kolay Bayan Yelek Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Dikişsiz Kolay Bayan Yelek Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com