Ana Sayfa » Lif Modelleri / DİLİMLİ KESE LİF YAPIMI
0 Yorum 11,462 Görüntülenme 23 Şubat 2018

Dilimli Kese Lif Yapımı

DİLİMLİ KESE LİF YAPIMI

Merhaba bayanlar, çok güzel kullanışlı bir lif modeli olan, Dilimli Kese Lif Yapımını sizlerle paylaşıyorum, kese lif modeli olduğu için gayet kullanışlı olmuş, görünüm olarak da gayet güzel duruyor.

Dilimli Kese Lif Modeli

Dilimli Kese Lif Yapımında, 7 numara 1.3mm tığ kullanılmış, sizler elinizin yatkın olduğu tığı kullanabilirsiniz, lif modelimiz 12 tane üçgen şeklinde motiften oluşuyor. Öncelikle motifleri yaparak birleştiriyoruz, daha sonra kenarlarını yaparak, kese lif olacak şekilde kenarlarından birleştiriyoruz, üzerine süsleme olarak puf çiçekler yapılmış, çok hoş olmuş, sizler de aynı şekilde yapabilirsiniz. Renk olarak zevkinize göre yapabilirsiniz, daha çeşitli renklerde deneyebilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, kendiniz için veya çeyizlik olarak da yapabilirsiniz. Sizlerle değişik kese lif modellerini paylaşmıştım, her gün daha yeni ve farklı lif modellerini paylaşmaya devam edeceğim, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ören Hanıma Dilimli Kese Lif Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Dilimli Kese Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com