Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / DÖRT YAPRAKLI YENİ SEZON İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 10,192 Görüntülenme 30 Ekim 2018

Dört Yapraklı Yeni Sezon İğne Oyası Yapımı

DÖRT YAPRAKLI YENİ SEZON İĞNE OYASI YAPIMI

Evinizden bereket kalbinizden huzur hiç eksik olmasın hanımlar. Rabbim her daim kalbinizi huzur ile doldursun. Güzel iğne oyaları yapılmaya devam ediliyor, yeni sezon iğne oyası modelleri içerisinde yer alacak, farklı ve güzel görünümlü Dört Yapraklı Yeni Sezon İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz gerçekten çok güzel olmuş, büyük sayılabilecek bir model, yazma kenarlarına veya havlu kenarına da yaparak kullanılabilir.

Çiçekli İğne Oyası

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, Dört Yapraklı İğne Oyası Yapımında yapraklar için farklı renkler kullanılmış, sizler yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun olarak yaparsanız çok güzel olacaktır. Bu modeli çeyizlik olarak da yapabilirsiniz, dilerseniz hoş bir hediye de olabilir. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, güzel günlerde kullanın inşAllah.

Yapraklı Çiçek İğne Oyası

Daha önceden sizlerle paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, 2019 Yeni Sezon İğne Oyası Yapımına da bakmadan geçmeyin derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Dört Yapraklı Yeni Sezon İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Dört Yapraklı Yeni Sezon İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com