Ana Sayfa » Örgü Modelleri / DÜŞÜK KOLLU MODERN VE ŞIK BAYAN KAZAĞI YAPIMI
0 Yorum 9,172 Görüntülenme 08 Mart 2018

Düşük Kollu Modern ve Şık Bayan Kazağı Yapımı

DÜŞÜK KOLLU MODERN VE ŞIK BAYAN KAZAĞI YAPIMI

Çok kalın olmayan, bahar aylarında kullanabileceğiniz, çok hoş görünümlü, Düşük Kollu Modern ve Şık Bayan Kazağı Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok şık olmuş, ben çok beğendim, bu modelin 2018 düşük kollu bayan kazakları arasında yer alacağını düşünüyorum, sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

Düşük Kollu Modern ve Şık Bayan Kazağı Yapımında, üçlü ajurlu v örgü modeli uygulanmış, model olarak çok güzel olmuş, 36- 38 beden ölçülere olacak şekilde yapılmış, sizler dilerseniz örnek sayılarını artırarak, daha da büyük yapabilirsiniz. Serin havalarda kullanabileceğiniz güzel bir bayan kazak modeli olmuş, ajurlu modelleri seviyorsanız, bu modeli de beğeneceğinizi düşünüyorum. Sizlerle en güzel bayan kazak modellerini paylaşmaya devam edeceğim, hünerli parmakları takip etmeye devam edin, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Anne İşlerine Düşük Kollu Modern Ve Şık Bayan Kazağı Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Bayan Kazağı Yapılışı

Düşük Kollu Modern ve Şık Bayan Kazağı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com