Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / ERKEK ÇOCUK BLAZER CEKET MODELİ YAPIMI
1 Yorum 35,051 Görüntülenme 08 Şubat 2018

Erkek Çocuk Blazer Ceket Modeli Yapımı

ERKEK ÇOCUK BLAZER CEKET MODELİ YAPIMI

Sevgili hanımlar, çocuklara çok yakışacak harika bir ceket modeli olan, Erkek Çocuk Blazer Ceket Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, görünümü harika olmuş, çocuklarımızı sıcak tutacak ve onlara çok yakışacak bir model olmuş.

Blazer Ceket Yapılışı

Erkek Çocuk Blazer Ceket Yapımında, 4 numara şiş kullanılmış, ip olarak modelimize 350 gram, 240 metrelik akrilik bir ip gitmiş. Ceket modelimizin yapımına 39 ilmek alarak, ön kısmını örerek başlıyoruz, Örgü Tasarım bizler için yapımını detaylı şekilde anlatmış, iki şiş örmeyi biliyorsanız, bu modeli de zorlanmadan yapabilirsiniz. Bitirdikten sonra hafif bir üte buharı verirseniz, daha güzel duracaktır, boyut olarak omuzdan etek ucuna 41 santim, genişlik 32 santim, kol boyu 35 santim yapılmış, 3- 4 yaş çocuklar için gayet rahat olur, sizler daha büyük yapmak isterseniz örnek sayılarını arttırabilirsiniz. Renklerini zevkinize göre değiştirebilirsiniz, çok güzel bir model olmuş, bu ve buna benzer çocuk ceket modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, çocuklarımızın güzel günlerde kullanmaları dileğiyle.

İncili oya modeli seviyorsanız, İncili Fiyonklu Fıstık Oyası Yapımına mutlaka bakmalısınız.

Çok kullanışlı ve yapımı kolay, Nazar Boncuklu Uzun Lif Yapımına bir göz atın derim.

Örgü Tasarıma Erkek Çocuk Blazer Ceket Modeli Yapımı Detaylı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Erkek Çocuk Blazer Ceket Nasıl Yapılır

Erkek Çocuk Blazer Ceket Modeli Yapımı Video

(1) Yorum Yapılmış
çiğdem • 14 Şubat 2019, 06:22
arka omuzların iki tarafı aynı kesilmedi nasıl oldu da aynı çıktı anlayamadım,anlatım hatası mı eksiklik mi var
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com