Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / FARKLI ÇOK GÜZEL İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 9,831 Görüntülenme 09 Mart 2019

Farklı Çok Güzel İğne Oyası Yapımı

FARKLI ÇOK GÜZEL İĞNE OYASI YAPIMI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her güzelliği sizler için nasip eylesin. Değişik ve güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, 2019 iğne oyası modelleri içerisinde yerini alacak, Farklı Çok Güzel İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten değişik bir model olmuş, çok da güzel duruyor, bu modeli çeyizlik olarak yapabilirsiniz.

Güzel İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, Farklı Çok Güzel İğne Oyası Yapımında dört renk ip kullanılmış, öncelikle yeşil yaprak kısmı işlenerek başlanıyor, daha sonra çiçek kısmı üzerine yapılıyor. Modelimiz büyük bir model olmuş, bu modeli havlu kenarlarına yapabilirsiniz, gayet hoş olacaktır, çeyizlere de çok yakışacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Havlu Kenarı Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, Beş Dallı Çiçek İğne Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Farklı Çok Güzel İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Farklı Çok Güzel İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com