Ana Sayfa » Lif Modelleri / FİLELİ LİF MODELİ YAPIMI
0 Yorum 5,499 Görüntülenme 09 Mart 2018

Fileli Lif Modeli Yapımı

FİLELİ LİF MODELİ YAPIMI

Çok farklı değişik bir lif modeli olan, Fileli Lif Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, değişik bir lif modeli olmuş, gerçekten lif üzerine file giydirmiş gibi olmuş, değişik lif modeli arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Fileli Lif Yapımı

Fileli Lif Modeli Yapımında, iki renk ip kullanılmış, lif modelimizin yapımında, öncelikle beyaz taban kısmı işleniyor, daha sonra üzerine fileli renkli kısım yapılıyor, yapımı karışık gibi görünse de çok basit, daha önceden lif modeli işlediyseniz, bu modeli de kolaylıkla yapabilirsiniz. Renklerini zevkinize göre değiştirebilirsiniz, koyu renk tabana, açık renk file yapabilirsiniz, o şekilde farklı olacaktır. Hünerli parmaklarda sizlerle önceden file lif yapımını paylaşmıştım, dilerseniz o modele de bakabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

File Lif Nasıl Yapılır

Tam Anneye Fileli Lif Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Fileli Lif Modeli Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com