Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / FIRDÖNDÜ BERE MODELİ YAPIMI
0 Yorum 3,167 Görüntülenme 18 Ekim 2017

Fırdöndü Bere Modeli Yapımı

FIRDÖNDÜ BERE MODELİ YAPIMI

Hanımlar bugün sizlerle modeli itibariyle Fırdöndü Bere Modelini paylaşıyoruz, döne döne işlendiği için fırdöndü ismi verilmiş, çok hoş olmuş ben çok beğendim ve de çok yumuşak duruyor, soğuk kış günleri yaklaşırken kız çocukları veya kendiniz için işleyebilirsiniz.

Tığ işi Fırdöndü Bere

Fırdöndü Bere Modeli yapılışı çok da zor değil, Suna Hanımla birlikte gayet kolay işleyeceğinizi düşünüyorum, sanki kalın iple daha fosur fosur ve daha güzel duruyor, bu sizin zevkinize kalmış, sayılarını artırarak kendiniz için de işleyebilirsiniz, bebeklere ve her yaş çocuğa uygun bir model, kış günlerinde sevdiklerinize de çok güzel bir hediye olabilir, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı sıcacık kış günlerinde kullanmanız dileğiyle.

Çok değişik ve güzel olan Motifli Mutfak Havlusu Kenarı Modelini sizlerle paylaşmıştım.

Tunus işi örgü patik modeli sevenlerin harika bir model olan Kalpli Tunus İşi Patik Modeline bakmalarını tavsiye ederim.

Sunanın Elindene Fırdöndü Bere Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Fırdöndü Bere Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com