Ana Sayfa » Bebek Örgüleri / FIRFIRLI BEBEK ETEĞİ YAPILIŞI
0 Yorum 11,020 Görüntülenme 20 Şubat 2019

Fırfırlı Bebek Eteği Yapılışı

FIRFIRLI BEBEK ETEĞİ YAPILIŞI

Huzurlu ve sağlıklı günleriniz olsun hanımlar. Rabbim yüzünüzden gülümsemeyi hiç eksik eylemesin. Çok değişik iki şişle bebek örgüleri yapılıyor, bebek örgüleri içerisinde yerini alacak, Fırfırlı Bebek Eteği Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, çok şirin ve güzel bir model olmuş, bebeklerinize çok yakışacağını düşünüyorum, iki şişle örmeyi biliyorsanız sizler de yapabilirsiniz.

Fırfırlı Etek Yapımı

Bebek eteği modelimiz Anne İşleri Bebek Örgüleri içerisinde yerini almış, Fırfırlı Bebek Eteği Yapılışında bebek yününden biraz kalın ip kullanılmış, 4 numara şiş ile örülmüş, 145 ilmek alınarak fırfır kısmından başlanmış, modelimiz 1 yaş bebeklere olacak büyüklükte yapılmış, çok değişik ve güzel olmuş. Yapımını daha detaylı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, bebeklerimizin güzel günlerde kullanmaları dileğiyle.

Fırfırlı Bebek Eteği Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım Bebek Örgüleri arasında yer alan, Çiçek Bahçesi Çocuk Etek Yapımına da bir göz atın derim.

Anne İşleri Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Fırfırlı Bebek Eteği Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Fırfırlı Bebek Eteği Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com