Ana Sayfa » Oya Örnekleri / FİRKETE KİRPİK OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,761 Görüntülenme 17 Aralık 2017

Firkete Kirpik Oyası Yapımı

FİRKETE KİRPİK OYASI YAPIMI

Merhaba hanımlar, çok gösterişli ve çok güzel görünen Firkete Kirpik Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok değişik ve güzel olmuş, benim çok hoşuma gitti, sizlerle de paylaşmak istedim.

Firkete ile Oya Yapımı

Firkete Kirpik Oyası Yapımında, firkete ve 22 numara tığ kullanılmış, öncelikle firketenin ucu aşağı gelecek şekilde tutarak, etrafına bir tur ipimizi doluyoruz ve düğümlüyoruz, daha sonra tığ ile işlemeye başlıyoruz, başta biraz uğraştırsa da sonraları alışıyorsunuz, yapımı zor gibi görünse de bitirdiğinizde buna değdiğini göreceksiniz, gerçekten çok hoş görünüyor. Bu modele Türkan Şoray Kirpiği de diyenler var, kızlarımızın çeyizine harika bir parça olacaktır, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kızlarımızın çeyizine yapabileceğiniz, Çeyizlik Dantel Salon Vitrin Oda Takımı Yapılışını sizlerle paylaşmıştım.

Çocuklarınızı çok sevindirecek, onları mutlu edecek, Örümcek Adamlı Çocuk Patik Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Türkan Şoray Kirpigi Oyası

Oya ve Dantel Dünyasına Firkete Kirpik Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Firkete Kirpik Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com