Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / FİRKETEYLE KELEBEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 10,600 Görüntülenme 25 Şubat 2018

Firketeyle Kelebek İğne Oyası Yapımı

FİRKETEYLE KELEBEK İĞNE OYASI YAPIMI

Merhaba bayanlar, çok zarif ve gösterişli, Firketeyle Kelebek İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok harika olmuş, tam anlamıyla çeyizlik bir iğne oyası modeli olmuş, ben bayıldım sizlerle de hemen paylaşmak istedim.

Kelebek İğne Oyası

Firketeyle Kelebek İğne Oyası Modelinde, yazma kenarımıza zürafa ve yarım dağ modellerini yaptıktan sonra, ara kısmını vererek, firkete yardımı ile fiyonk yapıp, kelebek modelimizi fiyonk üzerine işliyoruz. Yapımı biraz detaylı duruyor, anlayabilmeniz için Marifetli Ellerin anlatımlı yapımı videosunu izleyebilirsiniz, gerçekten çok zarif bir model olmuş, ben çok beğendim, yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, isterseniz mutfak havlusu kenarına da yaparak kullanabilirsiniz, gayet hoş olacaktır. Kendiniz için veya kızlarınızın çeyizine de yaparak kaldırabilirsiniz, buna benzer en güzel iğne oyası modellerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Marifetli Ellere Firketeyle Kelebek İğne Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Firketeyle Kelebek İğne Oyası Yapılışı

Firketeyle Kelebek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com