Ana Sayfa » Oya Örnekleri / FİRKETEYLE MOTİFLİ TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,454 Görüntülenme 29 Mart 2018

Firketeyle Motifli Tığ Oyası Yapımı

FİRKETEYLE MOTİFLİ TIĞ OYASI YAPIMI

Oya modelleri her gün çeşit çeşit karşımıza çıkıyor, sizlerle çok güzel Firketeyle Motifli Tığ Oyası Yapımını paylaşıyorum, bu modeli görünce ben çok beğendim, çok güzel olmuş çok da farklı duruyor, sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

Firketeyle Oya Yapımı

Firketeyle Motifli Tığ Oyası Yapımında, firkete kullanılmış, eğer elinizde firkete yoksa, kullanmadığınız bir şişi ikiye bükerek firkete haline getirebilirsiniz, ara kısmını 8 milim olarak ayarladıktan sonra, motiflerimizi yapmaya başlıyoruz. Yapımı belki biraz uğraştırabilir ama bitirdiğinizde buna değecektir, tek renk yazmalara rengarenk yapabilir veya renkli yazmalara içindeki renklere uygun olarak yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Sizlerle her gün daha yeni ve değişik tığ oyası modellerini paylaşmaya devam edeceğim, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Firkete Motifli Oya Modeli

Oya ve Dantel Dünyasına Firketeyle Motifli Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Firketeyle Motifli Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com