Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / FISTIKLI ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 9,750 Görüntülenme 05 Aralık 2018

Fıstıklı Çiçek İğne Oyası Yapımı

FISTIKLI ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun bayanlar. Rabbim her gününüzü güzel eylesin. Çok güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, 2019 iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, çok harika görünen Fıstıklı Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, gerçekten çok farklı ve güzel görünüyor, çiçekli iğne oyası modeli sevenler için harika bir seçenek olabilir, çeyizlik olarak da yapılabilir.

Çiçekli İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Ayşenin İğne Oyaları 2019 Modelleri arasında yerini almış, Fıstıklı Çiçek İğne Oyası Yapımında öncelikle çiçek motifleri işleniyor daha sonra yazma kenarına yaprak kısmı yapılarak çiçek motifi birleştiriliyor, çok güzel bir model olmuş, tek renk yazmalara rengarenk çiçekler halinde yapılabilir veya renkli yazmalara içindeki renklere uygun olarak uyarlanabilir. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, hayırlı ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, Çok Sipariş Alan 2019 İğne Oyası Modeli Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Ayşenin İğne Oyaları Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Fıstıklı Çiçek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Fıstıklı Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com