Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri / FISTIKLI TIĞ İŞİ BEBEK YELEĞİ YAPIMI
0 Yorum 17,032 Görüntülenme 17 Mart 2019

Fıstıklı Tığ İşi Bebek Yeleği Yapımı

FISTIKLI TIĞ İŞİ BEBEK YELEĞİ YAPIMI

Hayırlı ve bereketli güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim bütün güzellikleri her zaman sizler için nasip eylesin. Farklı ve güzel bebek yelek modelleri yapılıyor, tığ işi bebek yelek modelleri arasında yerini alacak, Fıstıklı Tığ İşi Bebek Yeleği Yapımını sizlerle paylaşıyorum, yapımı kolay ve güzel bir model olmuş, tığ işi işlemeyi biliyorsanız, sizler de bu modeli kısa sürede yapabilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Yelek Yapımı

Bebek yelek modelimiz Sevginin Emeği Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri içerisinde yerini almış, Fıstıklı Tığ İşi Bebek Yeleği Yapımında orta kalınlıkta tek renk ip ve 3,5 numara tığ kullanılmış, modelimiz büyüklük olarak 1- 2 yaş bebeklere olacak şekilde yapılmış, tığ işi işlemeyi seviyorsanız bu modeli bir gün içinde bitirebilirsin, gayet kolay bir model. Nasıl yapıldığını detaylı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, güzel günlerde bebeklerimizin kullanmaları dileğiyle.

Kız Bebek Yeleği Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım Bebek Yelek Modelleri arasında yer alan, Tunus İşi Tavşanlı Bebek Yeleği Yapımına da bir göz atın derim.

Sevginin Emeği Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Fıstıklı Tığ İşi Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Fıstıklı Tığ İşi Bebek Yeleği Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com