Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / FİYONKLU BEBEK PATİK YAPIMI
1 Yorum 7,072 Görüntülenme 09 Ocak 2018

Fiyonklu Bebek Patik Yapımı

FİYONKLU BEBEK PATİK YAPIMI

Sevgili bayanlar, bebeklerimizin minicik ayaklarına çok yakışacak, Fiyonklu Bebek Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, küçücük çok şirin ve çok tatlı olmuş, bebeklerimizin ayağında çok güzel duracağını eminim.

Fiyonklu Bebek Patik

Fiyonklu Bebek Patik Modelinde, Ören Hanım 3 numara şişler kullanmış, ip olarak normal ipler kullanabilirsiniz, bebek yünü de kullanabilirsiniz, bu sizin güzel gönlünüze kalmış. 2 yaşa uygun olarak yapılmış, 2 yaş için 46 ilmek alarak başlanıyor, eğer 1 yaş için yapmak isterseniz, eksi 4 ilmek eksilterek yani 42 ilmek ile başlamalısınız, 3 yaş için artı 4 ilmek yani 50 ilmek ile yapmalısınız, her yaş için 4 ilmek eksiltip arttırmalısınız. Alt kısmından başlayarak üst kısmana kadar örülüyor, çok güzel ve hoş olmuş, bitirdikten sonra fiyongunu yaparak iğne iplikle birleştiriyorsunuz, aynı şekilde boncukları da birleştiriliyor, renklerini kız veya erkek için değiştirebilirsiniz, fiyongunu farklı renk yaparak daha dikkat çekici yapabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, bebeklerimizin iyi ve sağlıklı günlerde kullanmaları dileğiyle.

Yapımı kolay ve güzel görünen, Püsküllü Mekik Oyası Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Bebeklerimizi hiç üşütmeyecek, Kulaklı Bebek Bere Yapımına bir bakın derim.

Ören Hanıma Fiyonklu Bebek Patik Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Fiyonklu Bebek Patik Yapımı Video

(1) Yorum Yapılmış
Asuman • 16 Aralık 2018, 16:13
Kaça satıyorsunuz acaba? Karınız oluyo mu? Bende yapmayı düşünüyorun ama daha önce hiç patik yapmadım.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com