Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri » Örgü Modelleri / FİYONKLU BEBEK YELEĞİ YAPIMI
0 Yorum 9,989 Görüntülenme 24 Ocak 2018

Fiyonklu Bebek Yeleği Yapımı

FİYONKLU BEBEK YELEĞİ YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, çok şirin ve şeker görünen, Fiyonklu Bebek Yeleği Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok şirin olmuş, yapımı da gayet kolay, kısa sürede bitirebileceğiniz bir bebek yeleği modeli olmuş.

Fiyonklu Yelek Yapımı

Fiyonklu Bebek Yeleği Modelinde, 4 numara şişler kullanılmış, ip olarak bebe yünü tercih edilmiş, modelimiz 1 - 2 yaşa olacak şekilde yapılmış, daha büyük veya daha küçük yapmak isterseniz, örnek sayısını azaltıp çoğaltabilirsiniz. Modelimize 23 ilmek atarak, fiyonk kısmını yaparak başlıyoruz, arka kısmını arttırarak örüyoruz, ön kısmını azaltarak devam ediyoruz. Yapımı oldukça kolay, iki şiş biliyorsanız zorlanmadan yapacağınızı düşünüyorum, kız bebeklerine çok yakışacak bir model olmuş. Renklerini zevkinize göre seçebilirsiniz, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış, isterseniz doğum yapacaklara da güzel bir hediye olabilir, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, bebeklerimizin iyi ve sağlıklı günlerde kullanmaları dileğiyle.

Bebekleriniz için veya kendiniz için yapabileceğiniz, Fıstıklı Battaniye Yapılışını sizlerle paylaşmıştım.

Kızlarımızın çeyizine çok yakışacak, Kalpli Havlu Pike Veya Çarşaf Kenarı Yapımına bir bakın derim.

Sevil Örgüye Fiyonklu Bebek Yeleği Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Fiyonklu Bebek Yeleği Yapılışı


İki Şiş Fiyonklu Bebek Yeleği Yapımı

Fiyonklu Bebek Yeleği Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com