Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / FİYONKLU ŞEKER İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI
0 Yorum 32,248 Görüntülenme 19 Şubat 2018

Fiyonklu Şeker İğne Oyası Modeli Yapımı

FİYONKLU ŞEKER İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI

Merhaba bayanlar, çok harika görünen çıtı pıtı, Fiyonklu Şeker İğne Oyası Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, fiyonkları tıpkı bayram şekeri gibi olmuş, çok tatlı görünüyor, ben bu modeli çok beğendim, sizlerle de hemen paylaşmak istedim.

Minik Fiyonklar

Fiyonklu Şeker İğne Oyası Modeli Yapımında, öncelikle yazmamızın kenarının zürafasını yaparak başlıyoruz, daha sonra modelimizin yeşil yaprak kısımlarını işliyoruz, fiyonklarımızı firkete yardımı ile sararak, iğneyle yaprakların uç kısımlarına birleştiriyoruz, yapımı gayet kolay, iğne oyası işlemeyi biliyorsanız, çok basit bir şekilde bu modelimizi yapabilirsiniz. Modelimizi isteyenler yazma kenarlarında kullanabilirler, mutfak havlusu kenarına da yakışacağını düşünüyorum. Renklerini yazmanızın içindeki renklere uygun şekilde yaparsanız daha hoş olacaktır, isterseniz tek renk yazmalara rengarenk fiyonklar yaparak kullanabilirsiniz, o şekilde güzel olacağını düşünüyorum, buna benzer fiyonklu oya modellerini ve daha birçok iğne oyası modellerini hünerli parmaklar da bulabilirsiniz, iyi ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Fiyonklu Oya Modeli

Marifetli Ellere Fiyonklu Şeker İğne Oyası Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederim.

Fiyonklu İğne Oyası Yapılışı

Fiyonklu Şeker İğne Oyası Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com