Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / FİYONKLU SU DAMLASI İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 11,424 Görüntülenme 23 Şubat 2018

Fiyonklu Su Damlası İğne Oyası Yapımı

FİYONKLU SU DAMLASI İĞNE OYASI YAPIMI

Merhaba bayanlar, görünümü çok zarif duran, Fiyonklu Su Damlası İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel ve zarif bir iğne oyası modeli olmuş, yapımı da çok zor değil, ben çok beğendim, sizlerle de hemen paylaşmak istedim.

Fiyonklu İğne Oyası

Fiyonklu Su Damlası İğne Oyası Modeline, öncelikle pırpırlı dağ modeli yaparak başlıyoruz, daha sonra firkete yardımı ile fiyonk yaparak, yazma kenarımıza birleştiriyoruz ve üzerine su damlalarını yapıyoruz, yapımı kısa sürecek, iğne oyası bilenler için kolay bir model olmuş, çok da hoş duruyor. Yazma kenarlarına, mutfak havlusu kenarlarına çok yakışacağını düşünüyorum, fiyonklu oya modeli seviyorsanız, bu modeli de beğeneceğinizi umuyorum. Kızlarımızın çeyizi içinde yaparak kaldırabilirsiniz, buna benzer değişik iğne oyası modellerini, her geçen gün daha da yenilerini sizlerle paylaşıyorum, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Su Damlası İğne Oyası

Marifetli Ellere Fiyonklu Su Damlası İğne Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Fiyonklu Su Damlası İğne Oyası Yapılışı

Fiyonklu Su Damlası İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com