Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / FİYONKLU YUVARLAK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 9,424 Görüntülenme 11 Kasım 2018

Fiyonklu Yuvarlak İğne Oyası Yapımı

FİYONKLU YUVARLAK İĞNE OYASI YAPIMI

Eviniz bereketli ve huzurlu olsun hanımlar. Rabbim her daim bereketi ve huzuru evlerinizden eksik eylemesin. Çok güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, 2019 iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, değişik ve güzel görünen Fiyonklu Yuvarlak İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok farklı ve güzel olmuş, yapımı biraz uğraştırıcı olsa da, bitirdiğinizde buna değecek bir model.

Gösterişli İğne Oyası Yapımı

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, bu güzel Fiyonklu Yuvarlak İğne Oyası Yapımında pipet ve firkete kullanıyoruz, yapımı biraz vakit alsa da çok zor değil, videomuzu izleyerek nasıl yapıldığını detaylı şekilde görebilirsiniz. Renklerini yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun olarak yaparsanız çok hoş olacaktır. Bu modeli yazma kenarlarına veya havlu kenarlarına yaparak kullanabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Güzel İğne Oyası Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, 2019 Yeni Sezon İğne Oyası Yapımına da bakmadan geçmeyin derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Fiyonklu Yuvarlak İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Fiyonklu Güneş İğne Oyası Yapımı

Fiyonklu Yuvarlak İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com