Ana Sayfa » Lif Modelleri / GELİN LİF YAPIMI
0 Yorum 4,744 Görüntülenme 21 Haziran 2018

Gelin Lif Yapımı

GELİN LİF YAPIMI

Gününüz hayırlı ve huzurlu olsun hanımlar, Rabbim huzurunuzu daim etsin. Gün geçmiyor ki değişik ve farklı bir lif modeli çıkmasın, figürlü lif modellerinden olacak çok değişik Gelin Lif Yapımını sizlerle paylaşıyorum, farklı lif modeli arayanlar için çok güzel bir alternatif olabilir, gerçekten çok değişik ve güzel olmuş, umuyorum ki benim gibi sizler de beğenirsiniz.

Gelin Lif Modeli

Bu güzel lif modelimiz Ören Hanım 2018 Lif Modelleri içerisinde yerini almış, Gelin Modeli Lif Yapımında 5 çeşit renk ip kullanılmış, sizler evde artan iplerinizi bu modelde değerlendirebilirsiniz. Farklılık arayanlar için güzel bir alternatif olacak figürlü lif modelimizi ben çok beğendim, umarım sizlerde beğenmişsinizdir, kızlarımızın çeyizi için de yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olan herkese kolaylıklar dilerim.

Daha önceden sizlerle paylaştığım figürlü lif modelleri içerisinde alan, Arı Lif Modeli Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Ören Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Gelin Lif Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Gelin Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com