Ana Sayfa » Örgü Modelleri / GİZLİ PATİKA ŞAL YAPIMI
0 Yorum 9,653 Görüntülenme 30 Kasım 2018

Gizli Patika Şal Yapımı

GİZLİ PATİKA ŞAL YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun hanımlar. Rabbim her işinizi hayırlı eylesin. Tığ işiyle güzellikler yapılmaya devam ediliyor, şal modelleri arasında yerini alacak, çok güzel görünen Gizli Patika Şal Yapımını sizlerle paylaşıyorum, 2018 yılında oldukça popüler olan bu model belli ki 2019 yılında da popüler olacak gibi görünüyor, kış günlerinde kullanabileceğiniz çok güzel görünen bir model olmuş.

Tığ İşi Kışlık Şal Yapımı

Tığ işi şal modelimiz Örgücü Şirin Şal Modelleri arasında yerini almış, Gizli Patika Şal Yapımında 3 mm lik tığ kullanılmış, ip olarak %100 pamuk ip tercih edilmiş, sizler renk olarak dilediğiniz renklerle yapabilirsiniz, her rengin bu modele çok hoş olacağını düşünüyorum, ayrıca şal modelimizi çeyizlik olarak da yapabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha önceden paylaştığım Şal Modelleri arasında yer alan, Yapraklı Şal Yapımına da bir göz atın derim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Gizli Patika Şal Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Güzel Şal Modeli

Gizli Patika Şal Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com