Ana Sayfa » Örgü Modelleri » Patik Modelleri / GÖNLÜMCE EV AYAKKABISI PATİK MODELİ
0 Yorum 8,775 Görüntülenme 28 Kasım 2017

Gönlümce Ev Ayakkabısı Patik Modeli

GÖNLÜMCE EV AYAKKABISI PATİK MODELİ

Güzel hanımlar, sizlerle çok harika Gönlümce Ev Ayakkabısı Patik Modelini paylaşıyorum, çok şık olmuş ben bayıldım, sizlerin de görünce hemen yapmak isteyeceğinizi düşünüyorum.

Ev Ayakkabısı Yapımı

Gönlümce Ev Ayakkabısı Patik Modelini, isterseniz örgü taban yapıp patik olarak kullanın, isterseniz sade keçe taban üzerine yapın, isterseniz Emel Hanım gibi terlik tabanına da uygulayabilirsiniz, bu sizin güzel gönlünüze kalmış, her ne şekilde yaparsanız yapın harika olacaktır. Eğer sizlerde bu güzel ev ayakkabısı modelini beğendiyseniz, sevgili Emel Hanımla birlikte işleyebilirsiniz, 3 numara tığ kullanılmış, Emel Hanım her şeyi çok güzel ve detaylı bir şekilde anlatmış. Kızlarımızın çeyizi içinde harika bir parça olacaktır, ev gezmelerinde yanınızdan ayıramayacaksınız, bu harika ev ayakkabısını yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Değişik ve çok hoş görünen, Düğme Oyası Anlatımlı Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kısa sürede bitirebileceğiniz, yapımı Kolay Başak Modeli Lif Yapılışına bir bakın derim.

Keçe Tabanlı Ayakkabı

Emelce Örgülere Gönlümce Ev Ayakkabısı Patik Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Gönlümce Ev Ayakkabısı Patik Modeli Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com