Ana Sayfa » Patik Modelleri / GÜLLÜ PATİK YAPIMI KIRMIZI BEYAZ
0 Yorum 6,667 Görüntülenme 08 Mayıs 2018

Güllü Patik Yapımı Kırmızı Beyaz

GÜLLÜ PATİK YAPIMI KIRMIZI BEYAZ

Gününüz hayırlı, eviniz bereketli, kalbiniz huzurlu olsun hanımlar, şer olanlar sizden uzak, hayır olanlar yakın olsun. Her geçen gün güzel patik modellerine yenileri ekleniyor, 2018 patik modelleri içerisinde yerini alacak, çok güzel Güllü Patik Yapımı Kırmızı Beyazı sizlerle paylaşıyorum, önündeki gül süslemesiyle çok hoş olmuş, ben bu modeli çok beğendim, umuyorum ki sizler de beğenirsin.

Güllü Patik Modeli

Bu güzel patik modelimiz Gülümseten Marifetler 2018 Patik Modelleri içerisinde yer almış. Gül Süslemeli Patik Modelimiz tığ ile işlenerek yapılıyor, kırmızı beyaz renkler kullanılarak yapılmış, çok hoş olmuş, ön kısmına gül yapılarak birleştirilmiş, çok şık olmuş, kendiniz için veya çeyizlik olarak yapabilirsiniz, şimdiden yapacak elleriniz dert görmesin, hadi bakalım kolay gelsin.

Kısa süre önce sizlerle paylaşmış olduğum Güllü Patik Modelleri içerisinde yerini alan, Çeyizlik Güllü Patik Yapımına da bakmadan geçmeyin derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Güllü Patik Yapımı Kırmızı Beyaz Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Güllü Patik Modeli Yapımı

Güllü Patik Yapımı Kırmızı Beyaz Anlatımlı VideoPatik İçin Gül Yapımı Video
2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com