Ana Sayfa » Lif Modelleri / GÜLLÜ UZUN LİF MODELİ YAPIMI
0 Yorum 10,790 Görüntülenme 24 Kasım 2018

Güllü Uzun Lif Modeli Yapımı

GÜLLÜ UZUN LİF MODELİ YAPIMI

Eviniz bereketli ve huzurlu olsun bayanlar. Rabbim evinizden bereketi kalbinizden huzuru hiçbir zaman eksik eylemesin. Harika lif modelleri yapılıyor, uzun lif modelleri arasında yerini alacak, çok hoş görünen Güllü Uzun Lif Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok hoş olmuş, gül çiçekleri ile çok güzel görünüyor, bu modeli çeyizlik olarak yapabilirsiniz.

Lif İçin Gül Yapımı

Uzun lif modelimiz Örgü Sevdası 2019 Lif Modelleri arasında yerini almış, Güllü Uzun Lif Modeli Yapımında 3 renk ip kullanılmış, gül rengi olarak kırmızı seçilmiş, sizler zevkinize göre farklı renklerde yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Modelimizin yapımında gül çiçekleri sonradan işlenerek dikilerek birleştiriliyor, yapımı tığ işi bilenler için hiç zorlayıcı değil. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Uzun Lif Modelleri arasında yer alan, Çizgili Uzun Lif Modeli Yapılışına da bir göz atın derim.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Güllü Uzun Lif Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Güllü Uzun Lif Modeli Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com