Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / GÜZEL FARKLI LALE İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 10,973 Görüntülenme 23 Aralık 2018

Güzel Farklı Lale İğne Oyası Yapımı

GÜZEL FARKLI LALE İĞNE OYASI YAPIMI

Gününüz hayırlı ve güzel olsun hanımlar. Rabbim bütün güzellikleri sizlere nasip eylesin. Çok değişik ve güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, 2019 iğne oyası modelleri içerisinde yer alacak, Güzel Farklı Lale İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, model olarak çok değişik olmuş, farklı ve güzel model arayanlar için harika bir alternatif olabilir.

Laleli İğne Oyası Yapımı

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, Güzel Farklı Lale İğne Oyası Yapımında ara kısımlara boncuklu model uygulanmış, sizler dilerseniz farklı model de yapabilirsiniz, her şekilde çok hoş olacaktır. Bu modeli yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, dilerseniz havlu kenarına da yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Lale Modeli İğne Oyası

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, 2019 Lale İğne Oyası Yapılışına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Güzel Farklı Lale İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Güzel Farklı Lale İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com