Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / HARİKA ÇİÇEKLER İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 14,168 Görüntülenme 04 Ocak 2019

Harika Çiçekler İğne Oyası Yapımı

HARİKA ÇİÇEKLER İĞNE OYASI YAPIMI

Sağlıklı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim sağlığınızı daim eylesin. Çok güzel iğne oyası modelleri çıkıyor, 2019 iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, çok hoş görünen Harika Çiçekler İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten değişik ve güzel olmuş, ben çok beğendim, umuyorum ki sizler de beğenirsiniz, çeyizlik olarak yapılabilecek bir model.

Yeni İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, Harika Çiçekler İğne Oyası Yapımında, yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun olarak renkler seçerseniz çok hoş olacaktır, bu modeli yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, havlu kenarlarına da yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çiçekli İğne Oyası

Sizlerle önceden paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yerini alan, Fiyonklu Dağ İğne Oyası Modeli Yapılışına da bir bakın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Harika Çiçekler İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Harika Çiçekler İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com