Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / HAVLU KENARI SEPET MODELİ YAPIMI
0 Yorum 6,514 Görüntülenme 22 Mart 2018

Havlu Kenarı Sepet Modeli Yapımı

HAVLU KENARI SEPET MODELİ YAPIMI

Çok zarif görünen ve harika duran, Havlu Kenarı Sepet Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, yapımı biraz zahmetli olsa da, bitirdiğinizde buna değecek bir model olmuş, ben görünce bayıldım, sizlerle de hemen paylaşmak istedim.

Fiyonklu Sepet Yapımı

Havlu Kenarı Sepet Modeli Yapımında, öncelikle sepet kısmını zürafa modeliyle yapıyoruz, daha sonra üst kısmını sinek kanadı modeliyle yaparak, uçlarına firkete yardımıyla fiyonklar yapıp birleştiriyoruz. Yapımı biraz zahmetli olsa da, model büyük olduğu için, havlu kenarını çabuk dolduracaktır ve yaptığınıza değecektir. Kırmızı fiyonklar gerçekten çok yakışmış, sizler havlunuzun içindeki renklere uygun yaparak, bu modeli daha da güzel hale getirebilirsiniz. Sizlerle en güzel havlu kenarı modellerini paylaşmaya devam edeceğim, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sepet Oya Modeli

Marifetli Ellere Havlu Kenarı Sepet Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Havlu Kenarı Sepet Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com