Ana Sayfa » Oya Örnekleri / HAVLU KENARI UĞUR BÖCEĞİ MOTİFİ YAPIMI VİDEOLU
0 Yorum 11,627 Görüntülenme 12 Temmuz 2017

Havlu Kenarı Uğur Böceği Motifi Yapımı

HAVLU KENARI UĞUR BÖCEĞİ MOTİFİ YAPIMI VİDEOLU

Hanımlar bugün havlu kenarına uğur böceği konduruyoruz, şimdi sizlerle Havlu Kenarı Uğur Böceği Motifini paylaşıyorum, değişik havlu kenarı modelleri çıktı, model arayanlar için bu da bir alternatif olabilir.

Havlu Kenarı Uğur Böceği Motifi Yapılışı

Havlu Kenarı Uğur Böceği Motifinde kırmızı ve siyah ipler kullanılmış, üzeri boncuklarla süslenmiş, sizler dilerseniz tığ işiyle minik noktalar yapabilirsiniz, böyle de gayet güzel olmuş, biraz uğraştırsa da güzel ve gösterişli gözüküyor, bence yapılmaya değer, banyonuza çok hoş bir hava katacaktır, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kızlarımızın çeyizine yapabileceğiniz Çeyizlik Şık Patik Modelini sizlerle paylaşmıştık.

Serin yaz günlerinde kız çocuklarına giydirebileceğiniz Kız Çocukları İçin Yazlık Yelek Modeline bakmanızı tavsiye ederim.

Canım Anne Ekibine Havlu Kenarı Uğur Böceği Motifi Anlatımlı Yapımı Türkçe Videosu için teşekkür ederiz.

Havlu Kenarı Uğur Böceği Motifi Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com