Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / HÜRREM BONCUKLU İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 9,202 Görüntülenme 12 Şubat 2018

Hürrem Boncuklu İğne Oyası Yapımı

HÜRREM BONCUKLU İĞNE OYASI YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, çok değişik bir iğne oyası modeliyle birlikteyiz, sizlerle Hürrem Boncuklu İğne Oyası Yapımını paylaşıyorum, modelimiz çok değişik olmuş, farklı iğne oyası modeli arayanlara, değişik bir alternatif olabilir.

Değişik İğne Oyası Modeli

Hürrem Boncuklu İğne Oyası Modelinde, her zaman olduğu gibi yazmamızın kenarına zürafamızı ilk olarak işliyoruz, daha sonra modeller arasında 6 zürafa boşluk bırakarak, modelimizi yapıyoruz. Yapımı gayet kolay, iğne oyası işlemeyi biliyorsanız çok basit bir şekilde bu modelimizi de yapabilirsiniz, kısa sürede bitirebileceğiniz bir model olmuş, uç kısmı için hürrem boncukları kullanılmış, çok değişik bir model olmuş. Bu modelimizi isteyenler yazma kenarına, mutfak havlusu kenarına yapabilirler. Renklerini zevkinize göre değiştirebilirsiniz, bu sizin güzel gönlünüze kalmış, buna benzer iğne oyalarını hünerli parmaklar da bulabilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Marifetli Ellere Hürrem Boncuklu İğne Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Yıldız Boncuklu İğne Oyası Yapılışı


Boncuklu İğne Oyası Yapımı

Hürrem Boncuklu İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com