Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / HÜRREM BONCUKLU KOLAY İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 14,020 Görüntülenme 05 Temmuz 2018

Hürrem Boncuklu Kolay İğne Oyası Yapımı

HÜRREM BONCUKLU KOLAY İĞNE OYASI YAPIMI

Huzurlu ve hayırlı günleriniz olsun hanımlar, Rabbim kalbinizden huzurunu hiç eksik eylemesin. Değişik ve güzel iğne oyaları yapılmaya devam ediliyor, boncuklu iğne oyaları arasında yerini alacak ve çok hoş görünen, Hürrem Boncuklu Kolay İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modelimizin yapımı gerçekten çok kolay, iğne oyası işlemeyi biliyorsanız kısa sürede modelimizi yapabilirsiniz.

Boncuklu İğne Oyası Modeli

Boncuklu iğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2018 İğne Oyaları arasında yerini almış, modelimiz hürrem boncuğu etrafına işlenerek yapılıyor, dilediğiniz renkleri seçerek yapabilirsiniz, dilerseniz renkli hürrem boncukları da kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Daha önceleri sizlerle paylaşmış olduğum Hürrem Boncuklu İğne Oyaları arasında yerini alan, İğne Oyası Hürrem Gözü İle Kelebek Yapımına da bir bakın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Hürrem Boncuklu Kolay İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Hürrem Boncuklu Kolay İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com