Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / İĞNE OYASI KALPLİ ÇİÇEKLER NAMAZ ÖRTÜSÜ YAPIMI
0 Yorum 9,529 Görüntülenme 27 Ocak 2018

İğne Oyası Kalpli Çiçekler Namaz Örtüsü Yapımı

İĞNE OYASI KALPLİ ÇİÇEKLER NAMAZ ÖRTÜSÜ YAPIMI

Merhaba bayanlar, çok zarif ve harika görünen bir iğne oyası modeliyle birlikteyiz, sizlerle İğne Oyası Kalpli Çiçekler Namaz Örtüsü Yapımını paylaşıyorum, görünce ben bayıldım, çok güzel duruyor, sizlerin de beğeneceğine eminim.

İğne Oyası Kalpli Çiçekler

İğne Oyası Kalpli Çiçekler Namaz Örtüsü Modelinde, kalpli çiçek motifini yaparak başlıyoruz, motifimizin işlemesini bitirdikten sonra, yazmamızın kenarına zürafa yaparak motifimizi birleştiriyoruz, ara kısımlarına Marifetli Eller gibi model yapabilirsiniz veya zevkinize göre daha değişik modellerde yapabilirsiniz, bu tamamıyla sizlerin hünerli parmaklarınıza kalmış. Gerçekten çok zarif bir model olmuş, bu iğne oyası modelini namaz örtüsü kenarına yapabileceğiniz gibi, havlu kenarına da çok yakışacağını düşünüyorum, kızlarımızın çeyizi için de nadide bir parça olabilir. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ayağınıza çok yakışacak ve gayet sıcak tutacak, Kilim Desenli Tunus İşi Patik Yapımına bir göz atın derim.

Elbiselerinizi tamamlayacak, Tığ İşi Üçgen Kelebek Şal Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Marifetli Ellere İğne Oyası Kalpli Çiçekler Namaz Örtüsü Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

İğne Oyası Kalpli Çiçekler Havlu Kenarı


İğne Oyası Kalpli Çiçekler Yapılışı

İğne Oyası Kalpli Çiçekler Namaz Örtüsü Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com