Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / İĞNE OYASI RENKLİ DAĞ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 9,861 Görüntülenme 19 Aralık 2017

İğne Oyası Renkli Dağ Modeli Yapımı

İĞNE OYASI RENKLİ DAĞ MODELİ YAPIMI

Merhaba hanımlar, sizlerle çok güzel görünümlü, rengarenk İğne Oyası Renkli Dağ Modeli Yapımını paylaşıyorum, gerçekten çok sade ve güzel olmuş, ben görünce çok beğendim sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

Rengarenk Sıralı Dağlar Oyası

İğne Oyası Renkli Dağ Modelinde, her zaman olduğu gibi öncelikle zürafamızı yapıyoruz, daha sonra dağ modelimizin iç kısmını yapıyoruz, sonra renkli kısımlarını yapıyoruz ve son olarak en üst kısmını gidiyoruz, çok zor bir model değil, daha önce iğne oyası yaptıysanız bu modeli gayet kolaylıkla yapacağınızı düşünüyorum. Bu modelimizi yazma kenarına yapabileceğiniz gibi, namaz örtüsü kenarına da çok güzel olacaktır, kızlarımızın çeyizi içinde güzel bir parça olabilir, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bayanların ellerine çok yakışacak, Tığ İşi Parmaksız Eldiven Yapımına bir bakın derim.

Hem şık hem de sıcak tutacak, Tığ İşi Kolay Kasket Bere Yapılışını sizlerle paylaşmıştım.

İğne Oyası Dağ Yapılışı

Marifetli Ellere İğne Oyası Renkli Dağ Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

İğne Oyası Renkli Dağlar Yapımı

İğne Oyası Renkli Dağ Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com