Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / İĞNE OYASI SIK İĞNELİ ÇİÇEK MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU
0 Yorum 10,128 Görüntülenme 11 Ağustos 2017

İğne Oyası Sık İğneli Çiçek Modeli Yapımı

İĞNE OYASI SIK İĞNELİ ÇİÇEK MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

Hanımlar bugün sizlerle İğne Oyası Sık İğneli Çiçek Modelini paylaşıyoruz, rengarenk çok güzel olmuş, ben bayıldım, tabii bir de buna iğne oyasının zarifliği eklenince ayrı bir güzel.

Sık İğneli Çiçek Oya Yapımı

İğne Oyası Sık İğneli Çiçek Modeli yazma kenarları dışında mutfak havlusu kenarlarında da çok güzel olacağını düşünüyorum, hatta mevlüt örtüsü kenarına da yapabilirsiniz, dilerseniz sizler motifleri için iki renk uygulayabilirsiniz, dilerseniz Marifetli Ellerin yaptığı gibi rengarenk yapabilirsiniz, bu sizin zevkinize kalmış, nasıl yaparsanız yapın çok güzel olacağını düşünüyorum, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bugün sizlerle Şık Damat Lif Modelini ve Yelpaze Oyası Yapılışını paylaşmıştık.

Marifetli Ellere İğne Oyası Sık İğneli Çiçek Modeli Anlatımlı Yapımı Türkçe Videosu için teşekkür ederiz.

İğne Oyası Sık İğneli Çiçek Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com